Přihlášení

Vyhledávání

Anketa

Jaké jsou vztahy mezi učiteli a ředitelem na Vaší škole?:

Biological Library

BioLib je mezinárodní encyklopedie rostlin, hub a živočichů. Vedle taxonomického systému nabízí i bohatou galerii fotografií, výkladový a překladový slovník, databázi odkazů, biotopů a chráněných území, diskuzní fórum a řadu dalších funkcí souvisejících s biologií. Je to nekomerční vzdělávací projekt určený odborníkům i veřejnosti, na jehož obsahu se mohou podílet zájemci všech možných specializací.

Delfíno

Stránky občanského sdružení Delfíno, které se zapojilo do osvěty a šíření mezinárodního vzdělávacího projektu IDEAL v České republice. Jeho cílem je využití už vědecky ověřených schopností a vlastností delfínů pro pedagogickou činnost a působení na děti.

Ecomonitor

Databáze informací o životním prostředí a přírodě, kterou připravují hnutí Brontosaurus a Zelený klub.

ECOserver

Web přináší přehledy článků, knih, zpravodajství, zákonů z oblasti přírody a ekologie, ekoproduktů, biopotravin, petic atd. 

Encyklopedie rostlin

Encyklopedie rostlin, keřů, stromů, bylin. Vyhledává podle druhů, rodů, českých a latinských názvů.

Encyklopedie zahradních rostlin | Garten.cz

Vícejazyčná internetová databáze rostlin. Možnost vyhledávání podle různých výběrových kriterií (výška, barva a doba kvetení, nároky na půdu a světlo).

Health Cyclopedia

Encyklopedie zdraví je tematicky členěna a má vlastní vyhledávač a helář od A do Z. Součástí webu jsou i odkazy na podobně zaměřené weby.

Maturita.cz

Web přináší vypracované maturitní otázky z různých předmětů, testy a požadavky týkající se přijímacího řízení na VŠ, přehled studentských brigád; má vlastní vyhledávač.

Moje škola

Tento web je komplexním přehledem témat týkajících se školy a vzdělávání. Obsahuje legislativní, organizační informace pro ředitele školy a management. Web obsahuje přehled soutěží, možnost chatu, e-magazínu, možnost prezentace vlastních příspěvků, e-learningové kurzy pro přípravu na přijímací zkoušky na VŠ. Web funguje také jako rozcestník pro jednotlivé předměty.

Mořský svět

Stránky, které přibližují stálou výstavu Mořský svět na Výstavišti v Praze. Kromě fotogalerie a různých soutěží, zde najdete i řadu praktických informací důležitých pro návštěvu Mořského světa.