Přihlášení

Vyhledávání

Anketa

Jaké jsou vztahy mezi učiteli a ředitelem na Vaší škole?:

Acción Pedagógica

Odborný semestrální časopis se zabývá problematikou pedagogiky, teorie a metodologie ve vzdělávání. Web obsahuje přehled jednotlivých čísel s uvedením obsahu a odkazy na články.

Canadian Journal of Educational Administration and Policy

Odborný on-line časopis specializující se na problematiku vzdělávací politiky ve společnosti. Elektronická prezentace přináší odkazy na konkrétní články ve formátu pdf.

Canadian Journal of Learning and Technology

Odborný kanadský časopis specializující se na problematiku vzdělávacích technologií a vyučování. Archivní články jsou k dispozici v plném znění.

Contemporary Issues in Early Childhood

Odborný časopis zabývající se problematikou dětí a jejich rodin od narození do 8. roku dítěte. Obsahuje studie, odborné články, diskuse, výsledky výzkumů atd. ve formátu pdf.

Contemporary Issues in Technology and Teacher Education

Odborný časopis zabývající se problematikou vzdělávání a využití ICT ve vyučování. Časopis je primárně zaměřen na učitele, kteří mají na jeho stránkách nacházet inspiraci a rady na využití ICT ve výuce. 

Current Issues in Education

Odborný časopis specializující se na problematiku kvality vzdělávání a vztahů mezi učiteli a žáky. Obsahuje přehled obsahů jednotlivých čísel s odkazy na konkrétní články dostupné v html.

Delfíno

Stránky občanského sdružení Delfíno, které se zapojilo do osvěty a šíření mezinárodního vzdělávacího projektu IDEAL v České republice. Jeho cílem je využití už vědecky ověřených schopností a vlastností delfínů pro pedagogickou činnost a působení na děti.

Didaktis

Naučná a pedagogická literatura pro žáky a učitele ZŠ a SŠ. Web obsahuje nabídku vydávaných novinek a připravovaných publikací, včetně možnosti objednávek pro školy, soukromé osoby a knihkupce.

Education Next

Odborný časopis zabývající se problematikou vzdělávání a dopadů na sociální prostředí. Elektronická prezentace zpřístupňuje plné znění článků starších čísel ve formátu pdf.

Education On Line

Web pro celoživotní vzdělávání, obsahuje informace o e-learingu, Trainersoft - SW pro autory e-learningových kurzů, ICT poradnu, tipy pro učitele a lektory pro zefektivnění výuky. Dále obsahuje řadu článků na výše uvedená témata, nabídku kurzů, tematických celků pro učitele, testy atd. Web je určen pro studenty, učitele a odbornou veřejnost.