Přihlášení

Vyhledávání

Anketa

Jaké jsou vztahy mezi učiteli a ředitelem na Vaší škole?:

Aktivní studium

Web obsahuje informace o přijímacím řízení a studijních oborech na VŠ v České republice, o kombinovaném, prezenčním, distančním, on-line studiu a kurzech, včetně rekvalifikace a doučování, je zde možné nalézt také nabídku zaměstnání a brigád.

Čítárny

Web prezentuje projekt pro popularizaci knih pro děti a mládež a čtenářství vůbec. Obsahuje recenze, životopisy, aktuality a spoustu dalších informací zabývající se knižní problematikou, jejíž cílovou skupinou jsou zejména žáci a studenti.

I-literatura

Web informující o literatuře, autorech a knihách z celého světa. Rozděleno podle zemí a abecedně. Web dále obsahuje i rozbory vybraných děl, diskusní fórum a řadu informací týkajících se literatury.

Imaturita.cz

Web se zaměřuje na přechod ze střední na vysokou školu. Obsahuje vypracované maturitní otázky z jednotlivých předmětů, ukázky přijímacích testů na vysoké školy, které jsou rozděleny dle univerzit a fakult, diskusní fórum. Značná část patří odkazům: adresáře škol, pracovní agentury, vzdělávací kurzy, kontakty na státní instituce aj. 

Knihovnice.cz

Odborný web přinášející velké množství informací o knihách, autorech, novinkách. Obsahuje recenze, životopisy a odkazy týkající se dané problematiky.

Pluh

Web informující o překladech české beletrie do cizích jazyků, web je řazen podle autorského klíče.

Vědomostní testy

Online testy z různých oborů - jazyky, geografie, historie, přírodověda, sport, kultura aj.