Přihlášení

Vyhledávání

Anketa

Jaké jsou vztahy mezi učiteli a ředitelem na Vaší škole?:

Aristoteles

Řešené příklady a užitečná teorie z matematiky, chemie, fyziky.

CHEMagazín

Elektronická prezentace časopisu zaměřeného na chemickou a laboratorní praxi. Přináší přehled odborných článků, odkazy na chemická pracoviště a školy, informace o výstavách a odborných seminářích, inzerci. Archiv obsahuje přehled již vydaných čísel.

Chemické listy

Webová verze časopisu České společnosti chemické, který přináší v elektronické podobě abstrakty i celá znění vybraných článků. Dále nabízí řadu odkazů a vlastní vyhledávač.

Chemie - chemický vzdělávací portál

Chemický vzdělávací portál prezentuje periodickou tabulku prvků (zobrazení prvku, seznamu prvků), názvosloví organické a anorganické, seznam minerálů (vlastnosti a obrázky), výpočty (příklady z obecné a fyzikální chemie), nabízí možnost stáhnout si laboratorní práce a videa chemických pokusů.

Laboratorní průvodce

Laboratorní encyklopedie nabízí stručné vysvětlení některých speciálních pojmů používaných v laboratorní praxi, analytické technice, chemii, fyzice a příbuzných přírodních vědách. Encyklopedie pracuje na základě abecedního vyhledávání od A-Z.

Maturita.cz

Web přináší vypracované maturitní otázky z různých předmětů, testy a požadavky týkající se přijímacího řízení na VŠ, přehled studentských brigád; má vlastní vyhledávač.

Moje škola

Tento web je komplexním přehledem témat týkajících se školy a vzdělávání. Obsahuje legislativní, organizační informace pro ředitele školy a management. Web obsahuje přehled soutěží, možnost chatu, e-magazínu, možnost prezentace vlastních příspěvků, e-learningové kurzy pro přípravu na přijímací zkoušky na VŠ. Web funguje také jako rozcestník pro jednotlivé předměty.

NuDat

Interaktivní tabulka nuklidů a jejich vlastností.

Periodická tabulka prvků

Komplexní informace o periodické tabulce chemických prvků. Web dále přináší přehled užitečných odkazů, aktuality atd.

Referáty

Web především pro středoškoláky nabízí referáty z většiny školních předmětů, má vlastní vyhledávač. Dále obsahuje přehled brigád a pracovních příležitostí, adresář škol, vzdělávacích institucí a dalších webů.